Анатомія та медицина Астрономія Біологія Географія Зоологія Корисні матеріали по освіті Математика @United kingdom Наука і світ Наука і техніка Нетрадиційна наука Фізика Хімія
Незабаром всі лисенята, зазвичай їх чотири, вибігають з нори і починають плутатися під ногами дорослих. Доводиться неабияк пострибати, перш ніж малюки досягнуть мети. Всякий раз, коли лисеня майже вирвало м’ясо з пащі дорослої лисиці, вона вправно викручується, і воно знову і знову бігає за батьками, намагаючись відібрати в них їжу.
використовуються людиною для транспортних, сторожових, спортивно-оздоровчих та багатьох інших цілей;
Як наслідок, коли широкої підтримки зазнала гіпотеза про вторинне спрощення у зв'язку з паразитним способом життя, ці погляди відкинули.
А тепер перейдемо до цікавих фактів про тварин України.
Почнемо нашу добірку цікавої інформації з фактів про найбільших, найшвидших, найважчих та інших «най-най-най» тварин рекордсменів.
З якого дерева роблять топорище: вибір найкращої деревини
Якби звірі могли говорити, чимало жалібних історій повідали б вони нам про своє життя. Розповіли б, як жорстоко і несправедливо чинить з ними людина. Скільки «братів і сестер» знищили вони (себто ми) за багато-багато років. Поскаржилися б вони і на те, як важко прогодувати і зберегти потомство, здавалося, б навіть у «ситих» районах.
Проїжджаючи на велосипеді, можна зіткнутися з галасливим гавкотом незадоволених собак, що…
Так лисиця стрибає під час полювання на гризуна, який ховається під снігом. Їжаки легко переносять невеликі кількості таких сильних отрут як ціанід калію, синильна кислота, миш’як. А під час зимової сплячки переносять такі дози ціаніду калію, які в багато разів перевершують смертельні.
Левиця старанно підшукує притулок для майбутнього потомства. Вона влаштовується в печері, або під прямовисною скелею, вкриває її від дощу і вітру, або в густому чагарнику, що ховає її від чужого ока.
Домени: археї • бактерії • еукаріоти (супергрупи: рослини • гетероконти • альвеоляти • ризарії click here • амебозої • опістоконти (тварини • гриби)
Вони починають ходити на полювання парами, а потім і поодинці. Нарешті приходить час, коли лисиця-мати проганяє від себе лисенят, які повертаються з полювання. Вона злобно кусає їх, і слідуючи вродженому інстинкту самостійності і гнані злостивістю матері, вони йдуть від сім’ї назавжди.
Серед тварин України, які є на межі зникнення, знаходяться їжак вухатий, лісовий кіт, сипуха, чорний лелека, бурий ведмідь, рись, горностай, лось, тюлень-монах.